KuzeyNET Web Tasarım Ankara 0533.958 09 51

Hazır Emlak Sitesi

Mobil Uyumlu Hazır Emlak Sitesi

Hazır Emlak Sitesi Şimdi Mobil Uyumlu

Hazır Emlak Sitesi paketlerimize 2 yeni versiyon ile mobil uyumlu seçenekler eklenmiştir. Akıllı telefon ve tablet ekranlarında mükemmel görünen ve kullanımı kolay hazır emlak sitesi, Versiyon 4 ve Versiyon 5 isimleri ile satışa sunulmuştur.

Mobil uyumlu hazır emlak sitesi siparişinizi aşağıda linkleri verilen demoları inceledikten sonra verebilirsiniz. Hazır Emlak Sitesi Versiyon 4 ve Hazır Emlak Sitesi Versiyon 5 örnek sitelerini incelemek için lütfen aşağıdaki butonlara tıklayınız.

hazır emlak sitesi mobil uyumlu v4

mobil uyumlu emlak sitesi v5

Hazır emlak sitesi paketlerimizin tamamı sınırsız emlak ekleme özelliğine sahiptir. Her bir emlak ilanına sınırsız resim ve bir video eklenmektedir. Yeni versiyon hazır emlak sitesi paketlerimizde sınırsız danışman ekleme ve emlak danışmanlarına yönetim paneli atama özelliği vardır. Hazır Emlak Sitesi versiyon 4 ve 5’te emlak danışmanları, kendi kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yapıp emlak ekleyebilirler.

Sınırsız Emlak ekleme

Hazır Emlak Sitesi paketlerimizde emlak ekleme limiti yoktur. Tüm Hazır Emlak Sitesi versiyonlarında istediğiniz kadar emlak ve sınırsız emlak resmi ekleyebilirsiniz.

Sınırsız Emlak Danışmanı Ekleme

Hazır emlak sitesi versiyonlarımızın tamamında sınırsız emlak yetkilisi ekleme özelliği bulunmaktadır. Mobil uyumlu Hazır Emlak Sitesi paketlerimizde ise emlak danışmanları, kendilerine ait danışman yönetim panelinden siteye giriş yaparak emlak ilanları ekleyebiliyorlar.

09:00 – 23:00 arası teknik destek

Haftanın her günü hazır emlak sitesi kullanımı hakkında teknik destek almak veya satış öncesi sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

HAZIR EMLAK SİTESİ

Emlak ofisleri için hazırladığımız emlak sitesi ile şimdi en ekonomik, en pratik ve en hızlı şekilde emlak ofisi web sitesine sahip olabilirsiniz. Emlak sitenizi bir saat gibi kısa süre içinde hazırlıyor ve kullanımınıza sunuyoruz.

Üç ayrı versiyon olarak hazırladığımız Emlak Sitesi tamamen Türkçe ve kullanımı son derece kolay bir yönetim paneline sahiptir. Emlak Siteniz ile ilgili ilanlarınızı, ilan resimlerinizi, logonuzu ve videolarınızı kullanışlı yönetim paneli ile sadece birkaç tıklama ile girebilirsiniz.