KuzeyNET Web Tasarım Ankara 0533.958 09 51

Hazır Tek Ürün Satış Sitesi

Tek Ürün Satış SitesiTek Ürün Satış Sitesi hizmetimiz, belli bir ürünün tanıtımını ve satışını yapmak isteyen firmalar için oldukça pratik ve ekonomik bir çözümdür.

Çok kısa süre içinde hazırlayarak teslim ettiğimiz Hazır Tek Ürün Web Sitesi, kolay ve kullanışlı yönetim paneli ile site üzerindeki sipariş takip, beni ara talepleri ve siteye bırakılan kullanıcı yorumları ile ilgili işlemlerinizi hızlı bir şekilde takip etmenizi sağlar.

Tek Ürün Satış Sitesi örneğini incelemek için yan taraftaki örnek site resmine tıklayabilirsiniz.

Tek Ürün Satış siteniz ile amacına uygun olarak sadece 1 ürün satışı yapabilirsiniz.

Sitenizde bazı bölümler tarafımızca düzenlenerek teslim edilmektedir. Bunun için sizden logolarınızı ve ilgili bazı dökümanları mail ile iletmenizi isteyeceğiz.

Site içeriğini yönetim panelinden siz girebileceğiniz gibi, tüm ürün bilgilerinizin, resimlerinizin eklenmesini, satış koşullarının firmamızca yazılmasını isteyebilirsiniz. İçeriği bizim girmemiz, resimlerin düzenlenmesi, yazıların hazırlanması gibi ek uğraşılar gerektireceğinden, harcanacak zaman ve emeğe göre satış fiyatımıza ek bir ücret talep edebiliriz.

TEK ÜRÜN SATIŞ SİTESİ ÖZELLİKLER

  • Tek Ürün Satış Scripti ile kısa sürede hazırladığımız web sitesi, ürününüzün internetteki reklamı ve satışı için en ekonomik ve pratik çözümdür.
  • Tek Ürün Satış Sitesi yönetim panelinden sitenizi düzenleyebilir, gerek duyduğunuz her zaman güncellemeler yapabilirsiniz.
  • Yönetim panelinizden verilen siparişlerinizi takip edebilir ve durumunu güncelleyebilirsiniz.
  • Sitenizin yönetim panelinden “Beni Ara” isteklerini görebilir, durumlarını güncelleyebilirsiniz.
  • Sitenize ürününüz ile ilgili bırakılan yorumları kolaylıkla yönetebilirsiniz.