KuzeyNET Web Tasarım Ankara 0533.958 09 51

Hazır Web Sitesi Scriptleri

Hazır Web Sitesi ScriptleriHazır scriptler, kısa sürede web sitesi hazırlamak için tasarlanmış PHP ve ASP ile kodlanan ve basit şekilde kurulumunu yaparak kullanmaya başlayacağınız web sitesi scriptleridir.

PHP ve ASP ile hazırlanmış hazır site scriptleri satışı yaptığımız web sitemiz yayına başladı. Hepsi günümüz modern anlayışı ile tasarlanmış scriptler ile müşterilerinize veya kendinize oldukça kullanışlı ve şık tasarımlı web siteleri hazırlayabilirsiniz.

Gelinlik sitesi scripti, emlak sitesi scripti, mobilya sitesi scripti, kurumsal firma scripti gibi oldukça uygun fiyatlı scriptler yanında sitemizde ücretsiz scriptler de bulunmaktadır.

Hazır scriptler sitemiz PHP Scriptler ve ASP Scriptler başlığı ile ayrılmış kategoriler altında birbirinden güzel tasarımları satışa sunmuştur. Web sitemizde bir hesap açarak istediğiniz scripti hemen satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

www.hazirscriptler.web.tr

Hazır Scriptler ile neler yapabilirsiniz?

Hazır Scriptler web sitemizde satışı yapılan PHP ve ASP scriptler genelde belli bir amaca yönelik hazırlanmış scriptlerdir. Örneğin Ürün Tanıtım Scripti, Oto Galeri Scripti, Emlak Sitesi Scripti gibi. Bu hazır scriptlerin bazıları örneklerde olduğu gibi sadece amacına yönelik kullanılabilirken, diğer bir çoğu da yönetim panelinden veya nadiren kodlamaya müdahele edilerek değişik içeriklerde web siteleri olarak düzenlenebilmektedir.

Hazır Scriptler Açık Kaynak Kodlu mudur?

Web sitemizde satışını yaptığımız hazır scriptler açık kaynak kodludur. Scriptlerin açık kaynak kodlu olması, üzerinde istediğiniz değişiklik ve düzenlemeleri yapmanızı sağlar.

Hazır Scriptler Domaine Lisanslı mıdır?

Satışını yaptığımız hazır scriptler domaine lisanslı değildirler. Hazır scriptlerin domaine lisanslı script olmaması aynı hazır scripti birden çok domaine kurabilmenizi sağlar. Hazır scripti bir kez satın alırsınız ve istediğiniz kadar hosta kurulum yapabilirsiniz.

Mobil Uyumlu Scriptler

Web sitemizde mobil uyumlu scriptler kategorisi aktif olmuştur. Farklı sektörlere göre düzenlenmiş mobil uyumlu hazır scriptler ile şimdi tüm tablet ve telefon ekranlarında sorunsuz görüntülenen web siteleri hazırlayabilirsiniz. Web sitemizde bulunan mobil uyumlu hazır scriptler her zaman güncellenecek ve yeni scriptler eklenecektir.