KuzeyNET Web Tasarım Ankara 0533.958 09 51

Hazır İnşaat Firması Sitesi

guncellemeİnşaat Firmaları için hazırladığımız İnşaat Firması Web Sitesi ile şimdi en ekonomik, en pratik ve en hızlı şekilde internetteki yerinizi alabilirsiniz.

İnşaat Firması sitenizi bir gün içinde hazırlıyor ve hemen kullanıma hazır şekilde teslim ediyoruz.

Kullanımı son derece kolay İnşaat Firması Web Sitesi yönetim paneli ile firmanız ve projeleriniz hakkındaki bilgileri ve resimleri kolayca yayınlayabilirsiniz.

Kısa süre içinde hazırlayıp teslim ettiğimiz İnşaat Firması Sitesi tamamen Türkçe ve kullanımı son derece kolay bir yönetim paneline sahiptir.

İnşaat Firması Web Sitesi’nde logonuzu yönetim panelinden değiştirebilirsiniz. Orta bölümde görülen hareketli resimlerin kendi resimleriniz ve sloganlarınız ile ile değiştirilmesi için, kurulum aşamasında veya tercih edeceğiniz herhangi bir zamanda resimlerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Arkaplan rengini tercihiniz doğrultusunda değiştirmemizi isteyebilirsiniz.

Site içeriği tamamen tarafınızca yönetilir durumdadır ve siteniz örnekte gördüğünüz içerik ile kurularak teslim edilir. Sitedeki mevcut projeleri, yazıları ve resimleri yönetim panelinizden silebilirsiniz.

İNŞAAT FİRMASI WEB SİTESİ – ÖZELLİKLER

İnşaat firmaları için çok ekonomik ve kullanımı kolay bir web sitesi çözümüdür.

Satışta Olan Projeler, Devam Eden Projeler ve Satışta Olmayan (satışı biten) Projeler olmak üzere 3 ayrı bölümden oluşmaktadır.

Kurumsal sayfasına firma bilgilerinizi girebilirsiniz.

Linkler bölümüne istediğiniz linkleri ekleyebilirsiniz (V1).