KuzeyNET Web Tasarım Ankara 0533.958 09 51

Hazır Emlak Sitesi, 1 Saatte Hazır Emlak Web Sitesi

HAZIR EMLAK SİTESİ NEDİR?

2007 yılından günümüze sunmakta olduğumuz hazır emlak sitesi hizmetimiz hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

HAZIR EMLAK SİTESİ

Farklı versiyonlar ve her versiyon içinde farklı temalar ile kurulumunu yaptığımız hazır emlak sitesi paketlerini kullanan çok sayıda emlak firması ile yıllardır çalışmaktayız.

Hazır emlak sitesi hizmetimiz, 1 saat gibi kısa sürede kurulup teslim edilen hazır web sitesi paketlerimiz arasında yer almaktadır.

Hazır emlak sitesi paketlerimiz kullanımı oldukça kolay yönetim paneline sahiptir. Emlak sitenizin yönetim panelinden emlak ilanlarınızı tüm detayları ile girebilir, her bir emlak ilanına sınırsız resim ve video yükleyebilirsiniz. Tüm hazır emlak sitesi versiyonlarımız kullanımı kolay ve anlaşılır bir admin paneline sahiptir.

Hazır emlak sitesi versiyon 2 ve versiyon 3 paketlerimizde üyelik sistemi de bulunmaktadır. Bu versiyonu kullanan hazır emlak sitenizde ziyaretçileriniz bir üye hesabı oluşturarak satılık veya kiralık emlak ilanlarını ekleyebilirler. Daha fazla ayrıntıyı Emlak Sitesi Tasarımı sayfamızda görebilirsiniz.

EMLAK SİTESİ TEMALARI

Hazır Emlak Sitesi Versiyon 1 paketimizde tema sınırlaması olmadığı gibi isteğinize özel renklendirme uygulaması yapmamız mümkündür. Sitemizde öerneklerimizde hazır bulunan temalardan birini seçebileceğiniz gibi firmanıza özel ayrı arkaplan resim ve menü renkleri uygulamamızı isteyebilirsiniz.

Hazır Emlak Sitesi Versiyon 2 paketimiz ise şimdilik 4 ayrı renk temasıyla hazırlanmıştır. Bu versiyonda renk emlak sitesi tema seçeneklerini zaman içinde artırmaktayız.

Hazır Emlak Sitesi Versiyon 3 ise farklı 2 tema ile satıştadır. Bu paketimizde de yeni temalar kısa süre içinde satışa sunulacaktır.